Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Deflorace.snadno.eu

Úvod

Petr poprvé vážně

Nad touto stránkou jsme se nasmáli až dost. Teď je čas zvážnit.

Uvědomujete si, kolik času trávíte na internetu? Kolik času trávíte na Facebooku, Twitteru, YouTube a podobných webech? Kolik denně shlédnete bezúčelných nesmyslů, jakým byl například i tento web? Uvědomujete si, jak snadno je ovlivnitelné Vaše chování? Umíte si vůbec představit, jak s Vámi manipuluje reklama, i když si to nechcete připustit? Víte, komu poskytujete své osobní údaje jako jsou fotka, jméno, bydliště a datum narození? Víte, kdo sleduje Vaši činnost na internetu? Znáte licenční podmínky například na Facebooku a především na jeho přidružených aplikacích? Víte, kolik Vás sleduje v ulicích kamer? Víte, jak snadno může někdo vystopovat, kde právě jste a co právě děláte? Kolik denně přečtete bulváru v porovnání se seriózním tiskem? Věříte všemu, co Vám řeknou v televizi? Prosazujete svůj vlastní názor, nebo děláte to, co je právě IN? Zajímáte se o opravdové umění, nebo považujete za umění to, co Vám předkládají média?

Chtěl bych vyjádřit zklamání nad dnešním světem a nad tím, jakým směrem se společnost ubírá. Vyslovil jsem víc otázek než odpovědí. Na níže uvedených odkazech můžete většinu odpovědí najít.

Zamyslete se!

 

http://www.bigbrotherawards.cz - Lidská práva a technologie.

http://antifacebook.net - Proč bojkotovat Facebook a jemu podobné sociální sítě.

http://www.ztohoven.com - Umělecká skupina, která mimo jiné poukazuje na nebezpečnou sílu médií.

http://www.banksy.co.uk - Britský streetartový umělec, který například ukazuje absurditu dnešní doby, ve které jsme denně pod dohledem stovek kamer.

http://respekt.cz a http://hn.ihned.cz/ - Týdeník Respekt a deník Hospodářské Noviny jsou dle mého názoru jedny z posledních seriózních plátků v České republice.

http://www.protibulvaru.cz/ - Petice proti bulváru od pánů Marka Vašuta a Michala Viewegha, které bych chtěl touto cestou podpořit.

 

Těm z Vás, kteří opravdu věřili v to, co tento web inzeroval, se velice omlouvám. Jednalo se samozřejmě o žert, který byl původně určen pro pobavení několika kamarádů.

 

Původní text tohoto webu:

Slečno, chceš přijít o své panenství, ale nemáš s kým, nebo s přítelem nevíte, jak na to?

Svěř se do rukou odborníka, který Ti pomůže zpříjemnit tento jedinečný životní zážitek, jež jinak často bývá spojován s negativními zkušenostmi, pokud je proveden neodborně a necitlivě.

Jsem profesionál s četnými zkušenostmi, který umí být citlivý a něžný. Udělám z Tvého prvního milování nezapomenutelný zážitek a to zcela ZDARMA.


Co nabízím:

 • Individuální konzultace před samotným aktem v nezávislém prostředí (např. v restauraci). Při této konzultaci dohodneme detaily samotného aktu. Budeš-li chtít, této schůzky se mohou zúčastnit i Tví rodiče, Tvůj přítel, nebo Tvé kamarádky. Můžete si tak předem všichni ověřit moji serióznost a profesionalitu.
 • Pokud je Tvůj požadavek akutní, můžeme k samotnému aktu přistoupit bez předchozí konzultace. Dorazím k Tobě do 24 hodin!
 • Samotný akt může probíhat u mě na bytě v Plzni, u Tebe doma, nebo na kterémkoliv soukromém i veřejném místě - bude záležet jen na Tobě, kde se budeš cítit dobře. Po domluvě není problém, abych se za Tebou dopravil po celé republice.
 • Budeš-li chtít, můžeme se při Tvém prvním milování nafotit pomocí stativu a fotoaparátu se samospouští, abys mohla na tento zážitek vzpomínat do konce života. Fotografie zůstanou pouze Tobě, já si je nenechám. Je však důležité, aby sis přinesla svou vlastní paměťovou kartu typu SD / SD(HC) / MMC, na kterou fotky nafotíme.
 • Jsem absolutně diskrétní a spolehlivý.

Podmínky:

 • Musí Ti být minimálně 15 let.
 • Použijeme prezervativ.
 • Dohodnutý akt je z obou stran zcela dobrovolný a oba máme právo ho kdykoli ukončit.
 • Za tuto službu neočekávám žádnou odměnu a dělám ji z čistě charitativního úmyslu. Jsem si totiž vědom, že mladí chlapci často první sexuální zkušenost podceňují a nevnímají ji stejně citlivě jako dívky. Mohou tak dívkám ublížit a na dlouhou dobu jim zkazit představy o milování. Rozhodl jsem se tedy nabídnout své zkušenosti, které mohou vyřešit Tvé obavy z prvního milování.

Informace o mně:

 • Jmenuji se Petr. Jsem třiadvacetiletý, komunikativní, prý pohledný, student vysoké školy.
 • Mám štíhlou sportovní postavu, krátké hnědé vlasy a hnědé oči.
 • Měřím 176 cm a vážím 69 kg.
 • Od panenství jsem pomohl již mnoho dívkám, pro které to byl krásný zážitek. Dostal jsem vždy jen kladné ohlasy.Chceš - li požádat o mé služby, tak neváhej a napiš mi E-mail pomocí tohoto formuláře.
Těším se na setkání s Tebou a věřím, že budeš více než spokojená.

 

 

TOPlist